left
left
 
right
Strona główna arrow Szkolenia
29.07.2014.
 
 
Strona pomocy dla ludzi bezdomnych

Menu
Szkolenia
ROPS zaprasza na szkolenie
22.08.2013.
rops dobre.jpgRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu zaprasza do udziału w dwudniowym szkoleniu "Praca z trudnym klientem w instytucjach rynku pracy i pomocy społecznej", które adresowane jest do pracowników pracownicy powiatowych urzędów pracy i ośrodków pomocy społecznej z terenu województwa wielkopolskiego. Najbliższy termin szkolenia: 10 - 11 wrzesień 2013 roku. Szczegóły: tutaj

 
Seminarium
14.08.2013.
pfwzbnew.jpgPomorskie Forum na rzecz Wychodzenia z Bezdomności wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Słupskuzaprasza organizacje zrzeszone oraz wszystkie instytucje zainteresowane zagadnieniem starości osób bezdomnych na seminarium poświęcone powyższemu problemowi, które odbędzie się 5 września 2013 roku w Słupsku
 

Czytaj całość
 
Szkolenia dla bezrobotnych
25.06.2012.
Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu informuje, że istnieje możliwość bezpłatnego udziału w kursach, obsługi komputera w stopniu podstawowym i zaawansowanym, organizowanych przez Fundację Własności Prywatnej „SAMI SOBIE” dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Poznań
 
Czytaj całość
 
Bezpłatne warsztaty dla poszukujących pracy
03.02.2012.
Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu informuje, że zgodnie z poniższym harmonogramem organizuje bezpłatne warsztaty i spotkania dla osób poszukujących pracy
 
Czytaj całość
 
Darmowe prawo jazdy dla młodych
26.01.2012.
Osoby mieszkające na terenie powiatu poznańskiego do 24 roku życia mają możliwości bezpłatnego podniesienia kwalifikacji w ramach projektu „Drogowskaz na sukces”
 
Czytaj całość
 
"Wolontariat - włącz się!" - Stowarzyszenie Instytut Zachodni zaprasza do udziału w projekcie
13.12.2011.
Rozpoczęła się realizacja projektu wsparcia dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, mającego na celu ich aktywizację na rynku pracy poprzez cykl szkoleń, wolontariat i udział w płatnym stażu.
Czytaj całość
 
Warsztaty dla organizacji pozarządowych
15.11.2011.

pozarzadowypoznan.jpgOddział Koordynacji Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta Poznania po raz kolejny serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na warsztaty, których przedmiotem będzie omówienie zasad ubiegania się o dotacje z budżetu Miasta Poznania, w szczególności wymogów, jakim winna odpowiadać oferta w oparciu o nowe rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zdania. 

szczegółowe informacje >>>>>>>

 
Fundacja "Dziecko wCentrum" zaprasza na warsztaty
14.11.2011.

Fundacja „Dziecko w Centrum” zaprasza specjalistów, którzy w ramach swojej pracy zawodowej mają kontakt z rodzinami zastępczymina bezpłatne zajęcia warsztatowe pt:
 "Problem wykorzystywania seksualnego dzieci  - rozpoznanie i pierwsza interwencja"

szczegółowe informacje >>>>>

Fundacja „Dziecko w Centrum” zaprasza rodziców sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi na bezpłatne, dwudniowe zajęcia pt:
 "Problem wykorzystywania seksualnego dzieci  - rozpoznanie i pierwsza interwencja"

szczegółowe informacje >>>>>

 
Szkolenie STREETWORKING W PRACY SOCJALNEJ
27.10.2011.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej serdecznie zaprasza pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej

w Wielkopolsce do udziału w bezpłatnym szkoleniu

STREETWORKING W PRACY SOCJALNEJ 

współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj całość
 
Zapraszamy na kurs Asystenta Rodziny w Poznaniu
21.09.2011.
ops.jpgCentrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych w Poznainu zaprasza na kurs "Asystenta Rodziny" organizowany w dniach 4-7 października 2011r. Kurs kierujemy do pracowników socjalnych, opiekuńczo-wychowawczych, pedagogów, psychologów, którzy planują być asystentami rodziny.
Czytaj całość
 
Wolontariat sposobem aktywizacji
14.09.2011.
ops.jpgStowarzyszenie Centrum Wolontariatu serdecznie zaprasza koordynatorów wolontariatu z OPS na Mazowszu do udziału w projektowym warsztacie, który poprowadzi Teodora Karolik z MOPS w Radomiu. Termin: 29.09.2011r. Miejsce: Warszawa.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 21 z 186
 
left
right